Szczekliwy blog nigdy nie gryzie
Gryziemy

Robert 04.03.2021

Co tydzień w czerwcu 2014 r.

Polecane: czek

Marka Beauty Beauty and Style Weekly zorganizowała konferencję prasową, na której ujawniono, że nowy numer 12 będzie poświęcony badaniu na temat mody damskiej, przeprowadzonym wspólnie przez redaktorów i projektantów Beauty and Style oraz samych czytelników . Celem ankiety jest poznanie preferencji redaktorów i projektantów odzieży marki, a także sprawdzenie, czy styl i design to nadal główny temat czytelników magazynu marki. Blog urodowy od kilku lat publikuje różne opinie na temat trendów w modzie i tym razem opublikuje kolejną ankietę. Jeśli chcesz poznać opinie czytelników magazynów marki zapraszamy na bloga.

Redaktorzy fanpage marki zostali zaproszeni do udziału w nadchodzącej ankiecie. Zdają sobie sprawę, że ankieta będzie inna niż zwykła i postarają się odpowiedzieć na pytanie, "który magazyn o modzie ma największy wpływ na Twoje życie".

Każdy czytelnik może również przesłać rozwiązanie lub komentarz do ankiety za pośrednictwem witryny internetowej. Ankieta będzie działać przez cztery tygodnie, do tej pory wzięło w niej udział ponad 100 000 osób. Ilość opinii zaskoczyła wielu, dlatego redakcja zaprosiła tylko członków zespołu, którzy znają świat mody.

Twórcy ankiety chcą również zaprosić media do udziału w najbliższej edycji.

Polecane: najlepsza witryna

Polecane: premie

Tagi: beauty, będzie, modziennik sp 54, moździerz, modzele,