Szczekliwy blog nigdy nie gryzie
Gryziemy

Robert 01.02.2021

Pachnotka-Napier - torba bikepackingowa dla każdego rowerzysty

Polecane: zamki w polsce

Bikepacking, lub coś podobnego, jest obecnie bardzo popularną techniką bikepackingu. Czemu? Z prostego powodu jest to obecnie bardzo modne, ponadto lubimy być mobilni. Lubimy poruszać się po dowolnej otwartej przestrzeni i bez problemu dopasować cały nasz sprzęt.

Pachnotka-Napier - co to jest?

W większości przypadków mówimy o kufrach rowerowych, które, jak powiedzieliśmy wcześniej, są torbami. Trzeba to jednak trochę wyjaśnić, bo to jedno z bardzo ważnych słów iz tego powodu nie będziemy wyjaśniać szczegółów technicznych, a jedynie wskażemy na styl torby.

Torba Napier Pachnotka to połączenie kilku elementów, a mianowicie góralskiego karabao z owczej skóry i luźnych spodni.

Dlaczego warto mieć torbę?

Z prostego powodu, ponieważ ochroni nas przed większością wszystkiego. Torba z klapką pozwala na przechowywanie wszystkich niezbędnych rzeczy. Do tego takie torby są niezwykle mobilne - można z nich korzystać nawet podczas bardzo zatłoczonych wyjazdów. Jest to również bardzo ważna cecha, ponieważ pozwala w dowolnym momencie zmienić torbę na zamek błyskawiczny. Warto zaznaczyć, że torba baggy zawsze będzie potrzebna na wycieczkę rowerową, niezależnie od warunków. Jest to niesamowicie mobilna torba, która jest łatwa w transporcie i zastępuje torbę rowerową, gdy nie jest używana. Dodatkowo worki baggy to bardzo nowoczesne rozwiązanie z punktu widzenia wnętrza, ponieważ pozwalają nam czuć się komfortowo i swobodnie. Są doskonałym sposobem na przekształcenie nie tylko zwykłych toreb rowerowych, ale także całego sprzętu rowerowego.

Torba Pachnotka-Napier - styl, wymiary

Styl baggy bag to nowoczesne rozwiązanie dla osób ceniących wygodę i elegancję. O tym marzy każdy, a styl baggy bag to najlepszy wybór dla tych, którzy cenią sobie nowoczesność i klasyczny styl.

Torba typu baggy jest zwykle noszona podczas krótkich przejażdżek zimą lub latem. Powodów, dla których warto wybrać ten styl torebki, jest wiele, z których najważniejszy to klasyczny fason o klasycznym kształcie. Warto dodać, że worki baggy można wyposażyć w zamki błyskawiczne, dzięki czemu świetnie sprawdzą się podczas długich przejażdżek.

Polecane: kopanie helium

Polecane: https://www.newyearwishes.eu

Tagi: torbatorba shopper, torba do wózka, torbacze,